Оновлення: мобільно-адаптивна версія, прослуховування дзвінків Binotel та проста робота з логотипом

РемонтОнлайн – це хмарний сервіс, доступний звідки завгодно і з будь-якого пристрою. Він дозволяє в буквальному сенсі "тримати весь бізнес в кишені".

Для власників і перших осіб компаній дуже важливо залишатися продуктивними протягом всього дня, де б вони не знаходилися.

Нас давно і часто запитують: "У вас є мобільний додаток?", "Незручно працювати зі смартфона, чи буде мобільна версія?". Нарешті ми можемо відповісти: "Так!".

Сьогодні РемонтОнлайн став ще зручнішим та мобільнішим. З радістю представляємо нову, повністю перероблену мобільно-адаптивну версію. Впевнені, власники компаній і керівники гідно оцінять її.

Мобільно-адаптивна версія

Всі сторінки РемонтОнлайн були перероблені для кращого відображення на мобільних пристроях. Головне меню тепер приховано і викликається натисканням на спеціальну кнопку.

Інтерфейс користувача РемонтОнлайн будується переважно на таблицях, та рідко коли таблиця поміщається на маленькому екрані мобільного. Тому великі таблиці тепер можна скролити вправо-вліво.

У діалозі Замовлення тепер Стрічка подій відкривається і закривається спеціальною кнопкою.

orders-mobile.png (64 KB)

На випадок, якщо комусь мобільна версія РемонтОнлайн прийдеться не до смаку, завжди можна переключитися на стару версію. Для цього треба клікнути на відповідне посилання, яке знаходиться в самому низу кожної сторінки.

Можливість прослуховувати записи дзвінків Бінотел

IP-телефонія – велика річ. Багато компаній не уявляють життя без неї. А ще більше компаній готуються її впровадити. РемонтОнлайн зараз підтримує два сервіси телефонії: Binotel і вбудовану телефонію ДзвінкиОнлайн.

calls-report.png (48 KB)

Через особливості роботи кожного сервісу, до сьогоднішнього дня в РемонтОнлайн не можна було прослуховувати записи дзвінків Binotel. Сьогодні ми виправляємо це прикре упущення.

Тепер всі записи розмов можна можна прослухати в Звіті про дзвінки, в картці Клієнта, а також в Стрічці подій Замовлення.

Проста робота з логотипом компанії

Ми радикально спростили роботу з логотипом компанії і використанням його в шаблонах друкованих документів. На сторінці "Налаштування > Загальні" з'явилася можливість завантажити логотип. Також у редакторі шаблонів документів в панелі інструментів редактора з'явилася кнопка "Логотип", при натисканні на яку в шаблон буде вставлений раніше завантажений логотип.

easy-logo2.png (44 KB)

Ось так просто!

Фільтр “Тип замовлень” у звітах

До звітів по Замовленням (Створені замовлення, Закриті замовлення, Замовлення в роботі) додали новий фільтр "Тип замовлення".

orders-type-filter.png (21 KB)

Право "Може створювати, редагувати та видааляти склади"

Додали нове право "Склад > Може створювати, редагувати і видаляти склади". Тепер співробітнику, який має доступ до сторінки "Склад > Залишки", можна заборонити створювати, редагувати і видаляти склади.

comments powered by Disqus