5 хвилин

Рекламні кампанії в замовленнях, продажах і клієнтах

Сучасному бізнесу вже не обійтися без маркетингових інструментів для залучення клієнтів. А маркетинг, як відомо, коштує грошей. Тому, аби ви не викидали їх на вітер і могли краще відстежувати джерела клієнтів, замовлень і продажів, ми переробили наш старий довідник "Як клієнт дізнався про компанію". Тож зустрічайте Рекламні кампанії в RemOnline. 

Також ми розширили настройку вимог при зміні статусу замовлення і додали нові змінні. Давайте розглянемо всі докладніше і почнемо з рекламних кампаній.

Рекламні кампанії в RemOnline

Ми переосмислили довідник "Як клієнт дізнався про компанію" на сторінці "Налаштування > Маркетинг", і відповідно до нового значення він називається "Рекламні кампанії".

Рекламні кампанії в RemOnline

Тут ви можете формувати перелік всіх кампаній, які проводите для досягнення тієї чи іншої мети. Наприклад, це може бути акція "Приведи друга" для розширення клієнтської бази, знижка на наступне замовлення для збільшення їх кількості, або ж знижка на супутні товари, щоб стимулювати зростання продажів.

Головні відмінності нового довідника від попереднього:

  • поле "Рекламна кампанія" тепер є в замовленнях і продажах, а не тільки в клієнтах;
  • рекламні кампанії можуть діяти для всіх або окремих локацій;
  • в звіті по рекламним кампаніям ви можете відстежувати, скільки клієнтів, замовлень і продажів приносить вам кожна кампанія;
  • рекламні кампанії можуть бути постійними або тимчасовими.

Рекламні кампанії в переліку можуть бути активними, запланованими або завершеними (можна показувати або приховувати в переліку).

Створення рекламної кампанії

Щоб створити нову рекламну кампанію, натисніть кнопку "+ Кампанія". У вікні створення кампанії введіть її назву та вкажіть період або відзначте її, як постійну.

Створення рекламної кампанії

Всі створені кампанії відобразяться в переліку. Якщо ви включите чекбокс "Показувати завершені", то в переліку вони будуть перекреслені.

Покрокову інструкцію по створенню рекламних кампаній ви знайдете в Базі знань RemOnline.

Рекламні кампанії в замовленнях, продажах і клієнтах

Щоб відстежувати джерела замовлень, зайдіть на сторінку "Налаштування > Редактор форм" і додайте поле "Рекламна кампанія" в потрібні типи замовлень. У продажу воно є за замовчуванням, а в діалоговому вікні клієнта залишилося під старою назвою "Звідки клієнт дізнався про нас".

Рекламні кампанії в замовленнях, продажах і клієнтах

У цьому полі можна вибрати активну рекламну кампанію. Компанія вважається активною, якщо вказана як постійна або поточна дата потрапляє в проміжок між початком і закінченням кампанії.

Також на сторінках "Замовлення" і "Продажі" з'явилася колонка "Рекламна кампанія".

з'явилася колонка "Рекламна кампанія"

Рекламні кампанії в звітах

У групі звітів "Замовлення" більше немає звіту "Звідки про нас дізналися", але замість нього з'явився звіт "Рекламні кампанії" в групі "Інші".

Він показує кількість нових клієнтів, замовлень і продажів з їхньою сумою, середнім чеком і прибутком по кожній кампанії.

Рекламні кампанії в звітах

Детальніше про те, як використовувати звіт читайте в цій статті Бази знань.

Це тільки перший етап розвитку маркетингового обліку в RemOnline. Далі - більше ?

Розширення вимог при зміні статусу замовлення

Раніше в налаштуваннях статусу можна було включити чекбокс "При переході замовлення в цей статус вимагати коментар". Тепер крім коментаря ви можете зробити обов'язковим створення платежу, щоб ваші співробітники не забували фіксувати прихід грошей в касу в RemOnline.

Розширення вимог при зміні статусу замовлення

У статусів групи "Закриті успішно" це вимога відсутня, так як спрацьовує для них автоматично.

Нагадуємо, що редагувати статуси можна на сторінці "Налаштування> Статуси замовлень".

Сума прописом в друкованих документах

Часто в документах для контрагентів необхідно вказувати суму ПДВ прописом. Тому ми додали відповідну змінну в RemOnline. Щоб додати її в шаблон документа, на сторінці "Налаштування> Шаблони документів" відкрийте групу змінних "Таблиці" і клікніть на #ИТОГО-СУММА-НДС-ПРОПИСЬЮ.

Також в шаблонах документів для замовлень з'явилася змінна #ИТОГО-СУММА-ПРОПИСЬЮ.

Сума прописом в друкованих документах

Ми не тільки постійно рухаємося вперед, але й регулярно проводимо роботу над помилками. Тому з цим оновленням виправили ряд помилок і незручностей в роботі RemOnline. А ви не забувайте ділитися своєю думкою в коментарях, адже це те, що робить нас сильнішими. 

comments powered by Disqus