Відзначити і відзначитися: новорічний корпоратив в стилі «РемОнлайн»

+ п'ять хмарних рецептів для вашого бізнесу

Цілий рік ви старанно працювали. Здмухували павутину тріщин з розбитих моніторів. Оживляли сенсори. Протезували батареї. Підганяли роз'єми. І лагодили, лагодили, лагодили ...

Пора зробити профілактику втомленому механізму вашого настрою. Наприклад, провести корпоратив. Багато хто заморочується, придумує тематичні вечірки. Але ж можна не ламати голову - і відзначити свято в дусі вашої підписки «РемонтОнлайн». Давайте розберемо на запчастини кожну можливість.

новорічний корпоратив в стилі «РемОнлайн»

Корпоратив «Міни».

У вас є один співробітник. Він дуже чесний, відданий справі, уважний і акуратний. Коротше, цінний. І цей співробітник - ви. За правилами тарифу, у вас є одна ремонтна майстерня. Ось прямо в ній можна і провести корпоратив - колектив-то маленький.

Втім, щомісяця вам доступні для створення до 100 замовлень. Якщо кожного з клієнтів запросити на невеликий сабантуй - це ж яке свято вийде! Як там народна мудрість шепоче: не май сто рублів, а май сто друзів. Звідси і новорічний рецепт в тему.

Ваш новорічний рецепт:

Згадайте про партнерську програму. Якщо ваші знайомі зареєструються в «РемонтОнлайн» і оплатять сервіс, ви отримаєте по 10% з кожного платежу. Неважко порахувати, скільки платоспроможних друзів потрібно привести, щоб працювати безкоштовно.

Корпоратив «Стандарт».

Один співробітник - добре, а п'ятеро - вже тариф «Стандарт». При необмеженій кількості замовлень, яке доступне вам за передплатою, кожному із співробітників буде що згадати. У кого-то клієнт смішний, а у кого-то проблемний. Навіть відповідна позначка в базі є - розлючений смайлик, схожий на маску з японського народного театру Но.

Корпоратив «Стандарт»

Однак мова не про це. Щоб корпоратив вийшов нестандартним, слід заздалегідь підготуватися. Наприклад, розподілити між співробітниками ролі. Але не ті, до яких вони звикли. Не інженер, менеджер замовлень і директор з повним доступом. А зайчик, лисичка або сніжинка. Навіть якщо ви суворі ремонтники з Тюмені, почуття гумору на Новий рік ніхто не відміняв. Зате за підсумком корпоративу директор зможе отримати багато несподіваної інформації для роздумів.

Ваш новорічний рецепт:

Зробіть позначки на серветці зі святкового столу. Якщо після двох чарок Микола Петрович з скромного інженера перетворився на жах, що летить на крилах ночі, варто урізати його в правах на редагування цін. Принаймні, в дні післясвяткової детоксикації. Благо, оновлений функціонал «РемонтОнлайн» дозволяє налаштовувати окремі права для Замовлення, Продажі і Повернення. І не треба забувати розширити права менеджеру замовлень Ганнусі. По-перше, щоб не розлила олію на трамвайні рейки вашого бізнесу. А по-друге, тому що на каблуках вона була така неперевершена!

Корпоратив «Бізнес»

У вас вже до 3 майстерень і до 15 співробітників. Який простір для неформального спілкування! Скільки пліток, скільки перлів накопичилося за цілий рік ... Чого тільки не побачили ваші інженери. І телефони-потопельники, одним тільки запахом видають причину своєї недуги. І скло моніторів, з химерними тріщинами відтворюють знамениті картини Пабло Пікассо. І навіть айфон з IMEI, точно відтворює номер кредитки тещі.

Корпоратив «Бізнес»

І ось дивитеся ви директорським поглядом на колег, що сидять за святковим столом. І бачите обсяг робіт, зростаючий колектив, потенціал для подальшого розвитку ... І розумієте, що пора розширятися. Вам потрібно більше майстерень, більше трубок, більше співробітників. Вітаємо, для цього в «РемонтОнлайн» є пакет, в якому вигідно поєднуються всі перераховані опції. Переходьте на «Мережа за $ 88».

Ваш новорічний рецепт:

Поспішайте скористатися спеціальною святковою акцією. Купуйте пакет відразу на цілий рік - і гарантовано отримуйте бонусні місяці. Якщо ви вже зареєстровані в «РемонтОнлайн», то спеціальна пропозиція чекає вас всередині. Якщо все ще не стали клієнтом нашого SaaS, то швидше зареєструйтеся - і наш менеджер тут же зробить вам пропозицію, від якої неможливо відмовитися. Наприклад, ви автоматично стаєте учасником розіграшу призів, які зроблять вашу передплачену підписку більшою в двоє. Поспішайте, час акції обмежена.

Корпоратив «Мережа»

У вас 10 трубок, 10 майстерень і 50 співробітників. Все таке кругле, що для повної гармонії добре б підігнати до дати корпоративу і кругленьку суму прибутку. Щоб з насолодою випити за неї келих шампанського. Як і роблять чемпіони.

Корпоратив «Мережа»

Напевно з «РемонтОнлайн» за минулий період ви зекономили масу часу і матеріальних ресурсів. Завдяки менеджеру завдань, системі сповіщень всередині програми. Завдяки автоматизованій розсилці SMS вашим клієнтам. Завдяки зручному алгоритму розрахунку індивідуальної зарплати за категоріями і для окремих товарів, а також з урахуванням собівартості нульових запчастин.

Крім того, вже в грудні ваша робота з касою стала ще простіше. Адже ви отримали можливість вносити, вилучати і переміщати гроші заднім числом. Більше половини співробітників зітхнули з полегшенням і готові підняти окремий тост за зимове оновлення сервісу.

Але, як дбайливий керівник, ви продовжуєте шукати можливість для оптимізації. І нарешті вона з'явилася.

Ваш новорічний рецепт:

Проплатіть свій тариф на 20 місяців, і ви гарантовано отримаєте ще півроку в подарунок. Таким чином ви вже до початку 2018-го економите більше $ 500. А якщо хочете заощадити на «РемонтОнлайн» понад тисячу доларів, проплатіть сервіс відразу на 30 місяців. І ще цілий рік роботи ми надаємо в подарунок.

Втім, на цьому новорічні сюрпризи не закінчуються. Якщо вас цікавлять персональні пропозиції - зверніться до особистого менеджеру підтримки. У нас завжди є чим підняти настрій перед вашим корпоративом.

Свято в стилі «Корпорація»

Свято в стилі «Корпорація»Ваш бізнес як локомотив - на всіх парах мчить до нових станцій під назвою «Укрупнення замовлень» і «Подвоєння прибутку». Чи жарт - вам доступно до 50 майстерень. На копальнях вашого клондайку трудяться до 250 співробітників. Величезний механізм вашої корпорації працює злагоджено і чітко. І на чолі всього стоїте ви - людина, яка колись починала з маленького бізнесу. Але вірила в себе і свою справу. І в кінцевому рахунку досягла вражаючих успіхів.

Ви - приклад для наслідування і опора всієї компанії. Від вас залежить вектор її подальшого розвитку і швидкість росту показників. Разом з тим ви пам'ятаєте, наскільки важливо збереження ваших корпоративних даних. І кожен місяць незмінно вибираєте «РемонтОнлайн» за невтомні доопрацювання в плані інформаційної безпеки.

Уже з грудня ми значно посилили цей показник. Додавши розрив користувальницької сесії раз на добу. І ввівши звіти по історії логінів ваших співробітників.

««Хмара» зручно тим, що за все доопрацювання і виділену команду програмістів ви не доплачуєте ні копійки. Всі найактуальніші поновлення здійснюються автоматично. І кожну хвилину вашої роботи з замовленнями кращі девелопери працюють над вдосконаленням «РемонтОнлайн».

Ваш новорічний рецепт:

Ваш новорічний рецепт

Піднімаючи келих за розвиток вашої корпорації, не забудьте, що разом з вами цей келих піднімають ще близько тридцяти наших співробітників. Тих самих, які щомісяця розробляють все нові ідеї на допомогу вашому бізнесу. І якщо раптом ви відчуєте, що готові розширюватися за межі наших тарифних планів, пишіть. Ми завжди поруч. І завжди запропонуємо щирий і душевний контракт. Ми щиро вдячні за вашу довіру. Та що вже там - ми вас любимо.

З наступаючим Новим роком!

comments powered by Disqus